Få Byttepris
Hvad er min bil værd(+45) 61 48 45 45
(+45) 61 48 45 45
support@solgt.com
Hverdage 9-16
Erik Maibom A/S
*prisen er estimeret og er fratrukket din tilbudspris
Book tid til inspektion og prøvekørsel hos forhandleren.
*Der tages forbehold for fejl, mangler og prisændringer og gør opmærksom på, at bilerne kan blive solgt i mellemtiden. Specifikationer er angivet for bilen generelt og ikke for den specifikke bil.
Få tilbudspris på din bil og se vejledende byttepris
*Der tages forbehold for fejl, mangler og prisændringer og gør opmærksom på, at bilerne kan blive solgt i mellemtiden. Specifikationer er angivet for bilen generelt og ikke for den specifikke bil.
**Citroën e-C4 X EL Concorde 136HK – 13.500 km**
Udforsk den moderne Citroën e-C4 X fra 2023, en elektrisk hatchback, der kombinerer stil og teknologi med en rækkevidde på 358 km. Med kun 13.500 km på tælleren er denne bil en fantastisk løsning for dig, der søger et køretøj med avancerede funktioner og komfort.
Den elektriske Citroën e-C4 X er udstyret med en adaptiv fartpilot, som gør dine køreture både sikre og behagelige. Oplev sømløs integration med din smartphone via Apple CarPlay og Android Auto, der gør det nemt at få adgang til dine apps og media. Med head-up displayet kan du holde øjnene på vejen, mens du følger med i køretøjets hastighed og navigation.
Denne model kommer med en række praktiske funktioner såsom nøglefri betjening, et avanceret klimaanlæg med 2 zoner, og en brugervenlig touchskærm. Derudover er den udstyret med adaptiv fartpilot og automatisk lys, der tilsammen forbedrer din køreoplevelse.
For mere information eller for at planlægge en prøvetur, kontakt os på info@maibom.dk. Bilen står klar hos vores forhandler i Aalborg.
**Udstyrshøjdepunkter:**
- Adaptiv fartpilot
- Apple CarPlay & Android Auto
- Head-up display
- Automatgear
- Bakkamera
- Navigation
- Parkeringssensorer for og bag
- Nøglefri betjening
- Varme i forrude
- El-foldbare spejle m. varme
- Klimaanlæg 2-zoner
- 18" Alufælge
- Tågelygter
- LED kørelys
- Regnsensor
- Bluetooth
- Digital instrumentering
Oplev alt dette og mere med Citroën e-C4 X – en bil designet til fremtiden.
... til inspektion og prøvekørsel hos forhandleren.
Hos Solgt.com tilbyder vi omkostningsfrit danske bilejere et nemt, hurtigt og sikkert bilsalg, der starter online og afsluttes ved en lokal forhandler. Netop det har vi arbejdet for de seneste fem år, hvor vi i alt har hjulpet over 10.000 danske bilejere med deres bilsalg. Vi arbejder sammen med over 100 kendte bilforhandlere fordelt over hele landet, hvilket gør os i stand til at hjælpe dig uanset hvor du bor. Som noget nyt kan vi nu også hjælpe dig videre med købet af din næste bil. Her på siden kan du se de biler, vores forhandlere har sat til salg. Har du allerede nu fået en tilbudspris på din bil, kan du også se vejledende byttepriser på bilerne. Book tid til inspektion din gamle og prøvekørsel af den nye samme sted - dét er nemt.
Få Byttepris
Hvad er min bil værd